Nedávno otevřeli kluci z Nordbeans v Liberci na nádraží multifunkční prostor, kterého jsme s našimi produkty součástí! Nejdříve něco málo o samotném projektu. Nordbeans je pražírna výběrové kávy inspirovaná českými horami a severskou kávovou kulturou. Na trhu působí od roku 2015 a kávu dodávají do nejlepší českých kaváren. Kávu nejen praží, ale také znají příběhy lidí, kteří stojí za jejím pěstováním a sběrem. Pomáhají tak svou spoluprací budovat lepší podmínky farmářů, ale i rozvoj daného místa a to nám je více než sympatické! Každý pytel dovezené kávy má svůj příběh a historii.

Letos v září rozjeli zkušební provoz multifunkčního prostoru DOK v Liberci. Na adrese Nákladní 431 tak naleznete krásný designový prostor s kancelářemi, pražírnou, kavárnou a vlastní pekárnou. A protože kluci se snaží budovat svůj brand v rámci lokálních značek, tak i jejich spolupráce je spojena s čistě regionálními dodavateli. Od nás odebírají nejen mléko pro přípravu kávových nápojů, ale také další produkty, které se pravidelně objevují na jejich menu. Nakoupit farmářské produkty, včetně těch našich, tam můžete i na doma. Nezapomeňte se tam zastavit na kávu, dobré jídlo a milý úsměv a podpořit Liberecký region zakoupením některého z produktů lokálních farmářů, třeba i těch našich.

Celý tým nás dokonce nedávno navštívil na farmě, aby osobně omrkli, jak to u nás funguje a jak se kravičky mají k světu. A mohli tak při prezentaci našich produktů přidat i vlastní zkušenost.

Tahle spolupráce nás opravdu velice těší a doufáme, že i v budoucnu bude na trhu přibývat tolik hezkých projektů, do kterých se budeme moci v rámci naší farmy zapojit. Klukům držíme palce, aby jim vše šlapalo dle představ a aby i v dnešní těžké době našli věrné spotřebitele jejich kvalitně odvedené práce!