Náš farmářský rakytníkový jogurt uspěl ve výběru Regionální potravina Libereckého kraje v kategorii Mléčné výrobky ostatní 2020, což nám dovoluje se tímto oceněním pyšnit po dobu čtyř let. Značka Regionální potravina garantuje, že jogurt pochází z poctivé výroby a lokálních surovin.

Jsme velice rádi, že stále více lidí dokáže ocenit kvalitní české potraviny a dopřávají si tak nejen výborné produkty, ale zároveň podporují lokální farmáře.“ uvádí Marek Lacina.

Budeme velmi rádi, pokud i vy sami ochutnáte vyznamenaný farmářský rakytníkový jogurt spolu s dalšími našimi výrobky a poznáte kvalitu a péči, se kterou naše produkty vyrábíme. Seznam prodejen naleznete ZDE


Výběr Regionální potravina pořádá Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond. Přihlášené výrobky hodnotila komise složená ze zástupců Ministerstva zemědělství ČR, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR. V celé České republice se oceněním pyšní 409 produktů od 313 výrobců.